Canlı YayınAlem FM

Isklar Kapali
Puan: nan Toplam: 0 votes
Lutfen Bekleyiniz ...

Canlı Yayın - Alem FM Video
Aciklama

Alem Fm
Yayının yapıldığı şehir İstanbul
Yayın alanı Tüm Türkiye
Slogan Türkiye'nin en alem radyosu.
İlk yayın tarihi 13 Ocak 1994 Perşembe
Frekans 89.2 (İstanbul, İzmir)
105.3 (Ankara)
Türü Karışık, Türkçe
Sahibi Çukurova Medya Grubu
Telefon +902124493300 - Faks +902124493300
Adres Çukurova Medya Grubu, Davutpaşa Caddesi ,No:34 Topkapı-İstanbul -  Website http://www.alemfm.com/

13 Ocak 1994 tarihinde tüm Marmara bölgesinde (İstanbul ve Yalova) 89.2 frekansından yayın hayatına başlayan Alem FM, bugün çoğunluğu 89.2 frekansından olmak üzere 43 ana merkezden tüm Türkiye'ye yayın yapmaktadır. ( Frekanslar için tıklayınız ) DIGITURK ve buradan üzerinden tüm dünyaya da ulaşan Alem FM, webcam yoluyla radyo dinleyicilerine görüntü de ulaştırmaktadır.

ALEM FM
; AKŞAM, TERCÜMAN ve GÜNEŞ gazeteleri, SHOW TV ve SKYTURK televizyonları, PLATİN ve ALEM, STUFF, 4-4-2 ve AUTOCAR dergilerini bünyesinde bulunduran ÇUKUROVA MEDYA GRUBU'na bağlı olarak yayın hayatını sürdürmektedir.
Alem FM'de doğru Türkçe ile konuşmak esastır ve radyomuzun müzik politikası Türkçe pop müzik olarak belirlenmiştir.
Pop müzikte yalnızca günümüzün sevilen parçaları değil, eski unutulmaz şarkılar da gün içinde dinleyiciye ulaşmaktadır. Genel bir bakışla show,eğlence ve müzik radyosu kimliğinde olan Alem FM'de program içerikleri politikadan, sanata; bilimden, ekonomiye, spora, magazine, edebiyata, estetiğe ve astrolojiye kadar oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir.

Bağımsız dernek ve kuruluşlar tarafından sayısız ödüle layık görülen Alem FM, dinleyicilerine ve reklam verenlerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek için yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

Yorum yazin

* Mesajinizin uzunlugu. Max 400 karekter olmali.

Yorumlar

Bu video ya ilk mesaj yazan siz olun.